Řešení na míru

Jsme zavedená internetová agentura, která disponuje týmem zkušených profesionálů. Proto dokážeme pro naše klienty zrealizovat jakýkoli e-commerce projekt.

Analýzy a konzultace

Prozkoumáme váš business, web či e-shop. Máme zkušenosti z mnoha náročných projektů. Upravíme webové stránky tak, aby vaši zákazníci nebloudili, byli spokojení a snadno nalézali potřebné informace. Rozhýbeme obchod a pomůžeme vám vydělávat více peněz.

Návrh webu a webdesign

Tvoříme rozsáhlé webové projekty i malé webové stránky. Děláme stránky tak, aby dlouhodobě fungovaly a plnily očekávání. Umíme SEO, UX a jiné dovednosti potřebné pro vytvoření unikátního, vysoce funkčního díla.

Internetový marketing

Vytvořením webu všechno začíná. Postaráme se o to, aby byla vaše firma dobře vidět a aby se návštěvníci co nejčastěji měnili v zákazníky. Vysoký konverzní poměr je charakteristickým znakem našich e-shopů. Můžete se o nás opřít v SEO, PPC kampaních, linkbuildingu, copywritingu, e-mailingu i správě sociálních sítí.

Vývoj webových aplikací

Máme zkušené designéry a programátory, kteří umějí vytvořit intuitivně ovládané webové aplikace s vysokou užitnou hodnotou. Naše aplikace šetří čas jejich uživatelům a vydělávají peníze jejich majitelům. Tvoříme aplikace na míru pro B2C i B2B s napojením na CRM systémy.