Tvorba webových stránek

Tvoříme malé weby, střední i veliké webové projekty. Dokážeme vytvořit klasické obsahové webové stránky v češtině, angličtině i dalších jazycích. Všechny weby, které děláme, tvoříme tak, aby byly úspěšné ve vyhledávačích, tedy s ohledem na SEO, vyladěné graficky i z hlediska UX (intuitivně uspořádané ovládací prvky stránek) a s propracovanou architekturou. Díky tomu se vaši zákazníci budou na stránkách snadno orientovat a snadno se dostanou k cíli. Takto dobře udělaný web pak má i vyšší konverze, neboli počet návštěvníků, kteří se stanou zákazníky, nebo vás kontaktují.

Tvorba webů nás baví

Pracujeme v oboru dlouho, známe úskalí i pozitivní efekty správně vytvořeného webu. Je pro nás pak radostí sledovat, jak se webu daří ve vyhledávačích a jak jeho pozice klíčových slov rostou. Neděláme však jen nové weby, ale také opravujeme ty staré.

Velké a střední weby

Jsme specialisty na rozsáhlé webové prezentace s mnoha funkcemi. Tvoříme často unikátní a vysoce funkční e-shopová řešení. Máme vlastní redakční systém, který modifikujeme podle potřeb klientů a neustále ho vyvíjíme, aby byl konkurenceschopný.

Malé webové stránky

Víme, že velcí klienti mají i malé potřeby. Často potřebují tvořit webové stránky menšího rozsahu na jednotlivé projekty, nebo podpůrné stránky, kterým se také říká microsite, pro podporu hlavního webu. Tvorbu webových stránek menšího rozsahu realizujeme ve spolupráci s firmou Proweby.cz.

Máte už web hotový a nevíte co s ním?

Pak máte možná problém, který vám kazí business. Provedeme veškeré analýzy SEO analýzu, analýzu klíčových slov, funkční analýzu a zjistíme kde je zakopaný pes. Navrhneme vám změny, a pokud to bude nejvhodnějším řešením, tak vytvoříme zcela nový web.