Sociální sítě

Sociální sítě jsou fenoménem dneška. Lidé na nich tráví obrovské množství času. Proto jsou velmi lákavé i pro využití v internetovém marketingu. Správa sociálních sítí je vysoce odbornou činností. Správu sociálních sítí provádíme vždy v úzké spolupráci s klientem, abychom dobře vystihli jeho potřeby a zejména potřeby jeho klientů.

Správa Facebooku

Rádi Vám ukážeme, jak správně spravovat Facebook a v případě potřeby si ho vezmeme sami na starost. Nemusíte se tedy o nic starat a můžete profitovat z návštěvnosti z tohoto zdroje. Při správě vždy nejprve zjistíme potřeby klienta a pokud máme vytvořenou internetovou strategii, tak do ní správu začleníme. 

Facebook reklama

PPC reklama na Facebooku nabízí mnoho funkcí, nastavení a je vysoce propracovaná. Rádi Vám pomůžeme s nastavením kampaní a postaráme se o jejich průběžné vylepšování a vyhodnocování.

Sociální sítě a SEO

Není to sice prokázané, ale dle našich zkušeností prospívá propagace na sociálních sítích také SEO. Odkazy ze sociálních sítích bývají sice opatřeny tagem, který zabraňuje přenášení síly webu (neboli ranků), a proto nemají odkazy vliv na pozice ve vyhledávačích. Přesto je téměř jisté, že vyhledávače vědí, že když se o nějaké firmě či značce mluví na sociální síti, tak bude její web pravděpodobně kvalitní a populární. Vyplatí se tedy na sociálních sítích být a průběžně na nich tvořit obsah.