SEO

SEO je vynikající způsob propagace na internetu. Je skvělým komplementárním doplněním rychlého získávání návštěv pomocí PPC kampaní. SEO je pomalá, ale trvalejší cesta, která funguje dlouhodobě i při zastavení aktuálních investic. SEO rozdělujeme na dvě části. Jednak jsou to úpravy samotného obsahu webu neboli on-page faktorů a pak také propagace webových stránek pomocí vnějších vlivů, tedy off-page faktorů.

SEO není boj o pozice klíčových slov

Mnoho lidí si myslí, že SEO je o zlepšování pozic klíčových slov ve vyhledávačích. My pracujeme tak, aby se celkově zlepšila viditelnost vaší firmy, produktů, nebo služeb. Budujeme long tail, neboli dlouhý ocas. Co to je? Jde nám o to, abyste byli vidět ve výsledcích vyhledávání na co nejvíce klíčových slov. Vaše báze pak bude široká a návštěvnost nebude rapidně kolísat ani při fluktuacích pozic klíčových slov, ke kterým poměrně často dochází.

Svěřte SEO profesionálům

Optimalizace pro vyhledávače není jednoduchá věc. Můžete jím trávit čas a pronikat do jeho tajemství, nebo vše můžete svěřit nám. Naši SEO konzultanti se s vámi rádi spojí a pomohou vymyslet optimální strategii. SEO provádíme ve spolupráci s naší partnerskou firmou, která se specializuje na optimalizace menších webových stránek.