PPC

Poradíme Vám a pomůžeme s nastavením PPC kampaní. PPC je vysoce efektivní forma propagace na internetu, která funguje v podstatě okamžitě po jejím zapnutí. Ihned získáte přesně zacílené návštěvníky stránek, kteří budou mít vysoký konverzní poměr – neboli se z nich rychle stanou vaši zákazníci. Existuje několik systémů pro PPC kampaně, které se u nás používají a disponují vlastními obsahovými sítěmi webových stránek.

Adwords do Google

Adwords je PPC systém provozovaný touto nadnárodní technologickou společností. Správa Google Adwords je vysoce odborná činnost, kterou je dobré svěřit profesionálům. Jedině tak dosáhnete precizního zacílení a vysokých obratů s nízkými náklady. Google má kromě vlastního vyhledávání, do kterého zařazuje PPC, také velké množství partnerských webů na kterých zobrazuje přesně zacílenou PPC reklamu. Pro opakované zobrazení reklamy vracejícím se uživatelům pak slouží takzvaný remarketing. Umožní vám znovu efektivně nabídnout vaše produkty uživatelům, kteří už u vás jednou nakoupili nebo vykonali jinou požadovanou akci.

Adsense

Je druhou stranou mince. Díky tomuto systému mohou do obsahové sítě Googlu vstupovat bez potíží další majitelé webů a neustále tak dochází k jejímu rozšiřování. Majitelé webů si takto mohou vydělat peníze.

Sklik

Sklik je český PPC systém provozovaný firmou Seznam.cz. Služby Seznamu i jejich partnerské weby umožňují velmi dobré zacílení reklamy na ty správné klienty, kteří vám přinesou maximální zisk. Systém v sobě obsahuje také retargeting, který slouží k dalšímu oslovení uživatelů, kteří už na vašem webu kdysi vykonali požadovanou akci.

Sklik partner

Seznam (stejně jako Google) provozuje síť partnerských webů. Systém partnerských webů se jmenuje Sklik partner. Vstoupit do něj může kdokoli, kdo je majitelem webu. Může tak poskytnout pro zobrazení reklamy svůj prostor a vydělat si tím i peníze.

PPC konzultanti, neboli specialisté

PPC konzultant, někdy nazývaný PPC expert je člověk, který se primárně zabývá vším, co souvisí s PPC. Umí dělat analýzy klíčových slov se zaměřením na PPC, spravovat kampaně a hlavně poradit klientům jak s použitím PPC vydělávat peníze.